Dobieramy łóżeczko dla dziecka

Kupując wyprawkę dla maluszka jednym z jej najważniejszych punktów jest wybór łóżeczka dla dziecka. Rynek artykułów dziecięcych jest dziś tak ogromny, ze ciężko się zdecydować na jedno, te dobre, wyjątkowe, pasujące łóżko. Jakie łóżeczko możemy kupić? Dla najmniejszych dzieci najwygodniejszy i najprzytulniejsze będą łóżeczka w firmie kołyski. Łóżeczka te maja możliwość kołysanka, dziecko wiec może być ciągle bujane co ułatwia mu zasypianie inne uspokaja. Łóżeczka maja często montowany mechanizm eklektyczny, zasilany bateriami, który pozwala na kołysanie bez udziału rodzica. Współcześni architekci których interesuje nowoczesne budownictwo i akcesoria dziecięce wychodzą naprzeciw potrzebom rodziców. Ciekawym rozwiązaniem dla świeżo upieczonych rodziców są tez łóżeczka z możliwością wyjęcia jednej ze ścianek bocznych i przesunięcia blisko do łóżka rodziców. Takie łóżeczko pozwala na zachowanie bliskości z dzieckiem a jednocześnie uniknięcie spania z dzieckiem w jednym łóżku. Jeśli chodzi o wybór materaca dla dziecka, należy wybrać twardy materac z naturalnych tworzyw.