Dla pokoju Twojego dziecka

Pomysły na pokój dziecięcy – układ i kolory, powinny być sprowadzone przez jednego tematu prowadzącego: zabawy! Co dokładnie sprawia, że dziecko świetnie się czuje w pokoju dziecięcym? A bardziej konkretnie, jakie są pomysły dekoracji pokoju, który jest naprawdę wspaniały dla dzieciaka? To budownictwo, którym trzeba się bawić- a pomysły same przyjdą! Rozważanie dekoracyjnych pomysłów dla pokoju Twojego dziecka powinno się rozwijać wokół kilku podstawowych elementów – funkcji i stylu. Wybór kolorów do sypialni dla dzieci jest łatwy. Niech będzie kolorowo! Dzieci oczekują, że kolory będą, bardziej wyraziste niż w innych pokojach. Np. postaw na jasny pomarańczowy i żółty do jej sypialni. Ciepłe kolory zamienią pokój w bezpieczne, przytulne miejsce. Można wybrać trzy lub cztery dodatkowe barwy związane z tymi głównymi, by dodać więcej interesującej kolorystyki. Używaj ich jako akcentów kolorów przy wyborze akcesoriów. Nie zapomnij o powierzchni sufitu – daj też tam fajny, ciekawy kolor.